DX MEDYA - Ana Sayfa > Sosyal Medya

Sosyal Medya

Kişilerin internet üzerinde birbirleriyle veya bir topluluk ile yaptığı diyaloglar, fotoğraf paylaşımları ve diğer paylaşımların bütünüdür. İnsanların birbiriyle içerik ve bilgi paylaşmasını sağlayan internet siteleri ve bu amaç için yazılmış uygulamalar sayesinde, herkes ilgilendiği içeriklere aramalar sonucu ulaşabilmektedir. Küçük gruplar arasında gerçekleşen diyaloglar ve paylaşımlar, kullanıcı bazlı içerik üretimini giderek arttırmakta, amatör içerikleri dijital dünyada birer değere dönüştürmektedir.

Mobil uygulamaların gelişmesi ile zaman ve mekân sınırlaması olmadan, paylaşımın esas amaç olduğu sosyal medya platformlarında insanlarla buluşur ve iletişimde bulunursunuz. Birey veya topluluklara kendi sorularınızı sorarsınız ve sorularına cevap alabilirsiniz, ürünlerinizi tanıtıp, satışına katkıda bulunabilir yardımlaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi nedir? Biz neler yapıyoruz?

Sosyal Medya mecralarında bulunan hesaplarınızın akademik açıdan bugüne kadar yapılmış paylaşımların değerlendirmeleri ve bu paylaşımlar üzerinden vermiş olduğunuz hizmet veya satışını gerçekleştirdiğiniz ürün doğrultusunda kitlelere mesajınızı en iyi şekilde duyurmanızı sağlıyoruz.

En basit anlatım ile amacımız, paylaşımlarımızın daha çok kişiye çeşitli kanallardan ulaşmasını sağlamaktır. Sosyal Medya dilini sizi takip eden kitlelere göre en iyi şekilde oluşturmak, sözel, grafiksel ve video bazlı paylaşımlarla tanıtım yaparak, beğeni, takipçi sayısının artırılması, marka bilinirliği ve ürün satışı sağlanması doğrultusunda çalışmalar yapmaktayız.

Sektörlere yönelik sosyal medya yönetimi?

Her sektör kendi içinde sekmelere ayrıldığı gibi Sosyal Medya yönetiminde de sektörlere yönelik yönetimsel farklıklar mevcuttur. Sektörün türüne göre dil oluşturmak kullanıcı deneyimlerini gözlemlemek, sağlık ve hukuk sektörlerindeki yasal yaptırımlarına göre hasasiyet göstermek gerekmektedir.

DX Medya, geleceği dijitalle büyütür.

DX MEDYA DİJİTAL VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ

TAKİP EDİN