DX MEDYA - Ana Sayfa > 360° Web tasarım

İnternet, sanal ortam olarak görülse de insanlara sizler hakkında pek çok bilgiyi sunmak için harika bir ortamdır. Kurumsal web siteniz en iyi şekilde sizleri temsil etmesi gerekir. Bu süreç içerisinde, sizi temsil etmeyen site elemanlarının, tasarımlarının elenerek yok edilmesi gerekir. Bizler, özenle hazırladığımız, hiçbir hazır eleman kullanmadığımız tasarımlarımızla, sizlere en iyi sonuç verecek web tasarım hizmetini sunuyoruz. Artı değer yaratmak üzerine yoğunlaştığımız sitemizde, marka uyumu ve kurumsal kimlik öne çıkartıcı proje bazlı çalışıyor, yaratıcı ruhumuzu asla öldürmüyoruz.

Kurumsal web tasarım

Kurumsal işletmeler, kendilerini en iyi internet üzerinden tanımlayabilir ve anlatabilir. İnsanların ve potansiyel müşterilerinizin sizleri tanıması birinci adımdır. Online dünya üzerinden yaratacağınız ilk izlenimi en iyi şekilde yaratmanız gerekir. İşletmemiz, sizlerin kurumsal kimliğini öne çıkartan, hizmet verdiğiniz sektörde parlayarak görünmenizi sağlayan tasarımları gerçekleştirmektedir. Özenli ve her müşterimiz için tek tek yaptığımız tasarımlarımız, asla hazır planlar üzerinden sürükle bırak teknolojisiyle oluşturulmamaktadır.

DX Medya, sizlerin tüm özelliklerini içeren web tasarımlarının ilk olarak bir prototipini oluşturur. Sitenin nasıl gözükmesi gerektiği, kurumsal kimliği destekleyen açıklamaları ve görselleri seçerek işe başlarız. Sitenizin renkleri, sayfaları, site içi tasarımıyla bütüncül bir görüntü vermesini sağlarız. Site içerisinde SEO uyumlu bilgiler barındırarak, işletmenizin arama motorlarında da üst sıralara taşınmasını sağlarız böylece sonradan bu hizmeti satın almak zorunda kalmazsınız.

DX Medya, geleceği dijitalle büyütür.

DX MEDYA DİJİTAL VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ

TAKİP EDİN